Sık Sorulan Sorular

 

Nasıl satın alabilirim?

Fabrikod'un tüm ürünleri Fabrikod Müşteri Paneli üzerinden satın alınabilmektedir. Hesabınızla giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünü seçerek siparişinizi veriyorsunuz. Belirtilen hesaba 3 iş günü içerisinde ödeme geldiğinde temsilcilerimiz sizinle irtibata geçerek kurulumunuzu tamamlıyor.
 

Pek çok ürünüm var, toplu alımlarda indirim oluyor mu?

Ürün Yazılımı ile çok sayıda web sitesi açmak istiyorsanız belirli adetlere özel indirimler sağlıyoruz. Konuyla ilgili tüm detayları müşteri panelinizden bizlere iletebilirsiniz.
 

Özel isteklerim var, standart paketi editleyebilir misiniz?

Standart paketin ucuz olmasının sebebi tüm ihtiyaçlarınızı yönetim panelinden karşılayabilmenizdir. Standart pakette yalnızca yazılım hatası bildirimlerini hızlı bir şekilde düzelteceğiz. Bunun dışındaki isteklerinizde sizi özel tasarım paketine davet ediyor olacağız.
 

Fatura almasak oluyor mu?

Hayır. Tüm işlemlerimizde fiyatlarımıza + KDV eklenerek ödeme yapılmalıdır. Ödeme sonrası faturanız belirteceğiniz adrese kargolanacaktır.
 

Ürün Yazılımı'nı kendi sunucumda barındırabilir miyim?

Ömür Boyu lisans ve Özel Tasarım paketlerimizden satın aldığınızda barındırabilirsiniz.
 

Kaynak kodlar şifreli mi?

Sitenin pek çok bölümü size şifresiz teslim ediliyor, yalnızca sistemin çekirdek kodlarını şifreliyoruz.
 

Sonraki yıllarda bir ödeme yapıyor muyuz?

Standart paket senelik lisanstır, yani aldığınız senenin sonunda devam etmek isterseniz bir senelik ücreti ödemeniz gerekir. Kaynak kod ve özel tasarım paketlerinde kodlar teslim edildiğinden ödeme yapılmaz. Özel tasarımda kodlarınız Fabrikod'da barındırılıyorsa yıllık barındırma ücreti ile ücretlendirilirsiniz.